אודות
אופנועי אורל בדרכם לישראל

אופנועי אורל בדרכם לישראלאופנועי אורל הרוסים בדרך לייבוא סדיר לישראל – בפעם הראשונה בהיסטוריה. על המהלך אחראית חברת Moto24 שבליין המותגים שהיא מחזיקה ניתן למצוא עוד כלים מיוחדים – אופנועי נורטון הבריטים שיגיעו ממש בקרוב ארצה ואופנועי FB מונדיאל.

נכון להיום ליין המוצרים של אורל כולל שני דגמים – ה-CT בעל הנעה 'רגילה' בה הגלגל האחורי של האופנוע הוא הגלגל המניע ודגם ה-Gear Up בו, בנוסף לגלגל האחורי של האופנוע גם הגלגל של הסירה מסתובב, וכך מתקבלת הנעת 2WD. ההנעה הזו היא מה שבין השאר מקנה ל-Gear Up יכולות שטח גבוהות במיוחד.

האופנועים של אורל הם מסוג המכונות ששום דבר לא עוצר. מיוצרים ברוסיה ונבחנים בתנאים הכי קיצוניים, האורל קנה לעצמו שם של מכונה למסעות שטח קשוחים במיוחד. מנוע בוקסר בנפח 749 סמ"ק מקורר אוויר שמפיק 41 כ"ס ב-5,500 סל"ד ומומנט של 5.7 קג"מ ב-4,300 סל"ד. לאורל 5 הילוכים – 4 קדימה ואחד רוורס והמשקל היבש עומד על כ-330 ק"ג. נתון מעניין נוסף הוא לגבי מתלי סירת הצד – מתכווננים מתוצרת זקס.

כל אופנוע שמורכב במפעלי אורל מקבל צבע, סירה ותוספות המעוצבים על פי טעמו האישי של הלקוח, מה שאומר שההזמנות מתבצעות 'מראש' ולא בפס ייצור של אופנועים.